Kup urządzenie

URZĄDZENIE DO PIGMENTACJI QUANTUM

Urządzenie QUANTUM zostało stworzone w celu wykonania dokładnej i precyzyjnej pigmentacji, stosowanej w makijażu permanentnym lub w terapii mikro igłowej (MTS). Makijaż permanentny stał się dziedziną dość wysublimowanej działalności, w której można mówić o połączeniu „pewnej ręki” z delikatnością. Właśnie dlatego, szukając rozwiązania technologicznego na doskonałe narzędzie, z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że QUANTUM spełnia te warunki. Urządzenie sprawdzone i rekomendowane przez Facebar Academy.

 

Cena regularna: 9.900 PLN cena Facebar Academy: 5.900 PLN

Wejdź na stronę TUTAJ,  zarejestruj się, wpisz kod rabatowy KINAS2892 i kup urządzenie QUANTUM ONE z rabatem 4000 zł. od Facebar Academy. 
Pamiętaj, że podany kod rabatowy uprawnia Cię do zniżek na wszystkie produkty teraz i przy każdych następnych zakupach na tej stronie.

URZĄDZENIE HYALURON PEN

Hyaluron Pen by DERMOTECHNIKA to innowacyjny system urządzenia wykorzystujący wysokie ciśnienie umożliwia szybką, łatwą i bezpieczną aplikację preparatu do skóry właściwej. Dzięki temu efekty są naturalne i natychmiastowe, a zabieg jest niemal bezbolesny. Najwyższa jakość wykonania co przekłada się na precyzję w dawkowaniu kwasu hialuronowego. Urządzenie sprawdzone i rekomendowane przez Facebar Academy.

 

Cena regularna: 1600 PLN cena Facebar Academy: 1499 PLN

NIE ZAPOMINIJ DOKUPIĆ DO URZĄDZENIA HYALURON PEN

Kwas hialuronowy e.p.t.q zaprojektowany i opracowany na podstawie potrzeb pacjentów oraz przetestowany z udziałem lekarzy. Poczwórnie usieciowany, 24 mg/ml kwas hialuronowy w ampułko strzykawce. Kwas e.p.t.q. jest wytwarzany z takim samym pH jak ludzkie ciało co powoduje zmniejszenie bólu i dolegliwości po zabiegu.

 

Produkt posiada europejski certyfikat medyczny CE 2292.

 

Cena: 209 PLN

NIE ZAPOMINIJ DOKUPIĆ DO URZĄDZENIA HYALURON PEN

Jednorazowy kartridż do zabiegu z wykorzystaniem Hyaluron Pen.
Pojemność 0,3 ml.
Produkt posiada europejski certyfikat medyczny CE.
Produkt sterylny.

 

Cena: 19,90 PLN

IDEALNE UZUPEŁNIENIE PO ZABIEGU HYALURON PEN

Maska z kwasem hialuronowym HA, tripeptydami miedzi oraz EGF i FGF.
Kwas hialuronowy - doskonały czynnik nawilżający, naturalnie występujący w skórze. Głęboko nawilża oraz utrzymuje wilgoć w skórze. Ogromne właściwości absorpcyjne pomagają  zmniejszyć zmarszczki.

 

  • GHK-Cu (Copper Tripeptide-1) - tripeptyd miedzi. Wygładza, regeneruje i  poprawia jędrność skóry.
  • EGF (sh-Oligopeptide-1) - czynnik wzrostu naskórka. Pomaga odżywić zmęczoną skórę i wzmocnić barierę ochronną.
  • FGF (sh-Polypeptyd-11) - czynnik wzrostu fibroblastów. Poprawia elastyczność skóry, regeneruje. Skóra staje się gładka i rozświetlona.

To idealne uzupełnienie po zabiegu iniekcji lub jako samodzielny produkt.

 

Cena: 25 PLN