LAMI & LAMI

CEL SZKOLENIA

Nauka teoretycznej i praktycznej wiedzy o niezbędnych technikach procesu laminowania brwi wraz z zastosowaniem organicznych produktów odżywczych oraz laminacji rzęs z zastosowaniem najwyższej jakości kosmetyków stworzonych wyłącznie do tego zabiegu.

DLA KOGO

Dla osób początkujących, dla kosmetyczek jak i osób, które już pracują w branży beauty.

OPIS SZKOLENIA

W części teoretycznej i praktycznej doświadczysz pełnego procesu stylizacji brwi i rzęs z zastosowaniem laminowania rzęs i brwi. Posiądziesz niezbędną wiedzę wykorzystywania produktów odżywczych i mineralnych. Nabędziesz praktyczne umiejętności, dzięki którym będziesz w pełni przygotowana do przeprowadzania zabiegów.

MIEJSCE SZKOLENIA

81-583 Gdynia ul. Wzgórze Bernadowo 240 A.

CENA SZKOLENIA

Cena szkolenia 2.200 zł. grupa do 4 osób, czas trwania 1 dzień.

Rozpoczęcie szkolenia: godz.9.00

CERTYFIKAT

Po szkoleniu każdy z uczestników uzyska prestiżowy certyfikat FACEBAR ACADEMY.

W CENIE SZKOLENIA ZAPEWNIAMY

Modelki do zajęć praktycznych, materiały szkoleniowe, posiłek, napoje, przekąski oraz miłą i swobodną atmosferę.

KLAUDIA - założycielka Facebar Academy, trener stylizacji brwi i rzęs,

wieloletnia linergistka, instruktor PMU. Prywatnie miłośniczka biegania i podróży. 

 

„Brwi są moją totalną pasją i przeznaczeniem.

Uwierz w siebie i postaw na rozwój!

Nie ma rzeczy niemożliwych.

Do zobaczenia na szkoleniach Facebar Academy!"

Klaudia, nasz szkoleniowiec od kilku lat pracuje w branży beauty. Jest makijażystką, stylistką brwi i rzęs oraz linergistką. Swoją przygodę z Facebar Academy rozpoczęła od uczestnictwa w naszych szkoleniach kosmetycznych a obecnie sama przeprowadza szkolenia dla naszych kursantek. Wspaniale przekazuje wiedzę, możecie być pewne, iż szkolenie prowadzone przez Klaudię będzie perfekcyjne.

 

„Moja praca jest moją największą pasją – poświęcam się temu co robię w stu procentach. Wspaniale jest przekazywać nabytą wiedzę innym ludziom i cieszyć się z ich postępów.”

 

Pozdrawiam i zapraszam na szkolenia. Klaudia

Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Wybierz termin*
21.07.2022
23.08.2022
16.09.2022
Dane do faktury
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji na szkolenie.

Komunikacja elektroniczna *

Wyrażam zgodę na używanie przez FACEBAR ACADEMY telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (w tym m.in. email, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej) dla celów informacyjnych dotyczących szkoleń i innych usług zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne.

ZASADY ZGŁOSZENIA I UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH.

 

1. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy przesłać do organizatora korzystając z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego w zakładce dotyczącej konkretnego szkolenia.

2. Aby potwierdzić zgłoszenie, po wysłaniu formularza zgłoszeniowego należy dokonać wpłaty w wysokości 400 zł w terminie 3 dni od daty zgłoszenia na podany poniżej numer rachunku bankowego lub skorzystać z zapłaty online. Wpłata stanowi gwarancję rezerwacji miejsca na szkoleniu. Pozostałą kwotę za szkolenie należy wpłacić w dniu szkolenia. Brak wpłaty w określonym terminie jest równoznaczny z rezygnacją Zgłaszającego ze szkolenia.

3. Otrzymanie przez organizatora wpłaty jest równoznaczne z zakwalifikowaniem danej osoby na szkolenie. Wpłata w/w kwoty jest kosztem organizacyjnym i nie podlega zwrotowi. 

4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia. W przypadku, gdy szkolenie nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, kwoty wpłacone za szkolenie nie podlegają zwrotowi i zostaną zaliczone na poczet udziału w szkoleniu w nowym ustalonym przez organizatora terminie. 

 
FACEBAR ACADEMY
ul. Wzgórze Bernadowo 240
81-583 Gdynia

Pekao: 72 1240 3510 1111 0011 0411 7632

tytuł wpłaty: imię i nazwisko, rodzaj szkolenia

5. Wpłata zaliczki jest traktowana jako zgoda na akceptację zasad uczestnictwa w szkoleniach.

6.  Dodatkowe informacje odnośnie tematyki i terminarza szkoleń można uzyskać pod nr. telefonu: 577 137 416  lub mailowo: szkolenia@facebar.com.pl

Henna pudrowa

Laminacja brwi

Ombre brows

WEBINARY

Chcesz poznać tajniki i techniki wykonywania zabiegu henny pudrowej? Zdradzę Ci m.in. jakie są najpopularniejsze połączenia kolorów marki BrowXenna, pokażę jak się wykonuje nitkowanie brwi, opowiem jaką techniką dokładnie nałożyć hennę, aby uzyskać spektakularny efekt! Podczas pokazu zaprezentuję etap nitkowania i geometrii brwi! 

 

A to wszystko na godzinnym pokazie na modelce :) Dołącz do stylistek brwi i bądź na bieżąco!
Nie czekaj, już dziś uzyskaj dostęp do webinaru! 
 

Zapraszam Cię na Facebarowy webinar poświecony tematyce laminacji brwi! Wykonam krok po kroku zabieg laminacji z nitkowaniem i koloryzacją autorską techniką, a to wszystko na godzinnym pokazie na modelce! Jesteś chętna zobaczyć zabieg i dowiedzieć się wszystkich tricków perfekcyjnej laminacji? 

 

Zakup webinar już dziś i bądź o krok przed konkurencją!